Najlepšia destinácia pre svadobnú cestu? Seychely!

Najlepšia destinácia pre svadobnú cestu? Seychely!

Príjemnou „povinnosťou“ mladomanželov pri plánovaní svadby je tiež voľba destinácie, kam vycestujú na svadobnú cestu. Tiež si neviete predstaviť svadobnú cestu v rámci Slovenska? Dovolenka na Seychelách odštartuje vašu spoločnú cestu životom na úrovni.

Najlepšia destinácia pre svadobnú cestu? Seychely!
(zdroj: komerčný článok)

Pobaľte sa na Seychely

Seychelské ostrovy sa nachádzajú medzi Áziou, Arábiou a Afrikou. Teplé vody Indického oceánu a rajská príroda si vás okamžite získajú. Nebudete sa vedieť rozhodnúť, či hodiny hľadieť na nádhernú morskú hladinu, alebo sa pustiť do detailnejšieho skúmania krajiny. Najlepšie bude skĺbiť romantiku a relax na pláži s aktívnym spoznávaním ostrova, na ktorom sa ocitnete. Ktorý zo 113 ostrovov sa stane vaším hniezdočkom lásky na pár dní? Môžete sa tu potápať, užiť si romantické plavby loďou do zátok či prístavov či sa stratiť v nádhernej palmovej džungli, ktorou sú Seychely také typické. Ak ste niekde videli fotografiu pláže s bielym pieskom, naokolo priezračné more, veľké biele balvany a palmy, možno ste sa dívali práve na niektorú zo seychelských pláží. Sú tu pláže rôzneho typu. Kým na niektorých si užijete relax, ako sa patrí, a pokojné more, inde viete zažiť aktívnu dovolenku a perfektne si zašportovať – windsurfing, potápanie, vodné lyže, surfovanie – ak ste to doteraz neskúšali, môžete ísť do toho!

Vynikajúca klíma a nádherné výhľady

Je všeobecne známe, že zaľúbených hreje láska, a preto nie je nutné hľadať pre svadobnú cestu destináciu, kde sa budete škvariť vo vlastnej šťave. Seychely lákajú horúcimi dňami, ak pocestujete počas zimných mesiacov, čo je raj pre tých, ktorým zima nič nehovorí. No počas zvyšku roka sa môžete tešiť na príjemných 27 stupňov Celzia a more s približne rovnakou teplotou. Je to skutočne raj na zemi. Nájdete tu dostatok súkromia, nádherné záhrady ideálne na obdivovanie ruka v ruke, pochutnáte si na čerstvom ovocí či morských plodoch, spoznáte koralové útesy a množstvo rastlín či zvierat, ktoré žijú len v tomto regióne. Dôvodom, prečo sa čoraz viac mladomanželov rozhoduje pre svadobnú cestu na Seychelách, je tiež možnosť užiť si wellness aktivity v hociktorom hoteli, v ktorom sa ubytujete. Mnohé si môžete vychutnať pri pohľade na šumiace more, osviežovaní príjemným vánkom. Tiež ho už cítite, akoby ste tam boli?

Komerčný článok