Mušle ako módny trend (nielen) leta Za nás jednoznačne áno!

Mušle ako módny trend (nielen) leta? Za nás jednoznačne áno!

Ak ste fanúšikom módy alebo len sledujete veci okolo seba, určite ste už stihli zaznamenať, že tak ako boli minulý rok v móde perly na všetkom, tento rok sú to mušličky! Tento trend sa objavil už v roku 2018, kde umiestnila mušle do svojej jesennej a zimnej kolekcie značka Prada. Na čom všetkom ich dokážete nájsť a s čím by ste ich mohli kombinovať?

Mušle ako módny trend (nielen) leta Za nás jednoznačne áno!
zdroj: unsplash.com

Začať môžete doplnkami

Náušnice, náramky na ruky aj nohy, či prstene. Všetky tieto doplnky už dokážete nájsť z rôznych druhov mušlí. Tieto doplnky je vhodné kombinovať samostatne, no ak ste odvážne, môžete si ich dať aj všetky dohromady.

Tieto doplnky sa hodia presne k takým plážovým rozviatym kúskom, ktoré budú tiež pripomínať prímorské oblasti a nebude vám tak teplo. Medzi také patria napríklad rozviate dlhé plážové šaty, rôzne tuniky a blúzky. No skombinovať ich môžete aj so šortkami a hačkovaným topom, prípadne nejakými vzdušnými blúzkami a sukňou.

Vzory na oblečení

Vzor mušlí sa v súčasnosti vyskytuje hlavne na plavkách, a to s jemnejším podkladom. No je len otázkou času, kedy sa začne tento vzor objavovať aj na ďalších druhoch oblečenia. Nesmiete zabúdať na to, že keď máte na sebe takýto výrazný vzor, mali by ste ho potom kombinovať už len s ďalšími jednoduchými kúskami.